Немає відгуків, додати
STRAJ Салон вікон та дверей
+380 (97) 623-54-95
+380 (97) 859-64-22
+380 (97) 205-05-04

Чому важливо обирати двері з терморозривом?

Чому важливо обирати двері з терморозривом?
Для того, щоб зберігати в домі тепло, недостатньо мати хороші вікна та товсті стіни. Необхідно, щоб двері малі високі показники по теплозбереженню, саме це забезпечить стійкість до промерзання та утворення конденсату.
Усі двері колекції Proof мають терморозрив рами та полотна!
Конструкція коробки складається з двох роздільних металевих частини, основної цільногнутої та кутніка, які утеплені двома герметиками - базальтовою кам'янської яною ватою та екстрадованим пінополістиролом.
Терморозрив в полотні ділить двері на зовнішню частину, де утеплювачем виступає екстрадований пінополістирол та основну, яка щільно заповнена мінеральною ватою Ізовер.
Внутрішня частина не випускає тепло з вашого дому, а зовнішня не дозволяє холоду проникати всередину. Таким чином, така конструкція захищає весь вхідний проєм.
Терморозрив та утеплювач (пінополістирол, кам'янко яна базальтова вата, мінвата) - не поглинає вологу, має рекордно низькі показники теплопровідністі, блокує містки холоду, забезпечує уникнення конденсату, при значних перепадах температур зовні і в середині приміщення
Двері з колекції Пруф додуть не лише стиль Вашого будинку, але й забезпечить максимальні теплозбереження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner